Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
 
Меню сайту
Навч-метод. робота
Наук. роб. викл-в
Наук. роб. студ-в
Абітурієнту
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
НАШІ КООРДИНАТИ
 
м. Хмельницький,
вул. Інститутська, 11
аудиторія 3-403а
телефон: (0382) 708647
E-mail: kafedrapip@ukr.net
Пошук
 
Статистика
 

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Триденний авторський семінар Ш. О. Амонашвілі

«Гуманно-особистісний підхід до дітей у освітньому процесі»

1–3 березня 2013 року в м. Хмельницькому в приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв (м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3а) відбудеться триденний авторський семінар (24 години) академіка Російської академії освіти, іноземного члена Національної академії педагогічних наук України, професора, доктора психологічних наук, Шалви Олександровича Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей у освітньому процесі».

Програма авторських семінарів

Інформаційний лист семінару

Шалва Олександрович Амонашвілі

Народився 8 березня 1931 року в Тбілісі (Грузія). Закінчив сходознавчий факультет Тбіліського державного університету в 1955 році.

Професійний шлях. З 1951 року почав працювати в школі піонервожатим, учителем праці, історії.

В 1960 році став кандидатом педагогічних наук.

У 1974 році захистив докторську дисертацію з психології на Вченій Раді Інституту Психології (м. Москва).

Тривалий час працював у Грузії в Науково-дослідному інституті педагогіки ім. Я. С. Гогебашвілі: лаборантом, науковим співробітником, завідувачем лабораторії експериментальної дидактики, заступником директора, директором, генеральним директором створеного ним Науково-виробничого педагогічного об’єднання.

В 1989 році був обраний народним депутатом і членом Верховної Ради СРСР.

З 1964 року з колегами проводить масовий експеримент у багатьох районах Грузії. На базі детального дослідження була створена нова педагогічна система, відома зараз як гуманно-особистісна педагогіка. Вона спирається на припущення: про реальність Вищої Свідомості, про безсмертя духу і про земне життя як про шлях сходження духовного світу людини.

На цих припущеннях і на підставі психології будується піднесений погляд на Дитину: вона – явище в земному житті, носій свого призначення (місії), в ній необмежена енергія духу.

Система гуманно-особистісного підходу до дітей у освітньому процесі рекомендована Міністерством освіти Російської Федерації для застосування в роботі шкіл.

       З 2001 року очолює Міжнародний Центр Гуманної Педагогіки, який щорічно проводить Міжнародні Педагогічні Читання.

Ш. О. Амонашвілі є ініціатором створення та міжнародного проголошення Маніфесту гуманної педагогіки, який був прийнятий і підписаний міжнародною громадськістю 17 липня 2011 року в Грузії.

Нагороди. У 2003 року Міжнародне громадське журі присвоїло Ш. О. Амонашвілі звання «Лицар Гуманної Педагогіки». Міжнародна Асоціація Дитячих Фондів нагородила його почесною золотою медаллю ім. Л. М. Толстого та присвоїла звання «Лицар Дитинства». Нагороджений медаллю К. Д. Ушинського, медаллю «Учитель Великої Росії», медаллю імені Ю. О. Гагаріна. Творче об’єднання «Справжні друзі Буратіно» нагородило орденом Буратіно. Ш. О. Амонашвілі є лауреатом премії уряду Російської Федерації.

Місце постійної роботи – Державний бюджетний освітній заклад вищої професійної освіти міста Москви «Московський міський педагогічний університет». Посада – професор, завідувач лабораторії гуманної педагогіки.

Географія Маніфесту Гуманної педагогіки

У країнах, позначених кольором, уже познайомились із Маніфестом Гуманної Педагогіки та регулярно звертаються до інформації, розміщеної на сайті Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки (за даними системи «Яндекс.Метрика» станом на 8 січня 2013 року).

 

Джерело інформації – Сайт Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки: http://gumannaja-pedagogika.ru/destination/58-2011-11-03-19-54-18/513-geo-saita